NETGABINET.PL

 

To doskonałe, mobilne narzędzie do prowadzenia indywidualnej praktyki lekarskiej. Głównym zadaniem systemu jest ułatwianie, wspomaganie i zautomatyzowanie tworzenia elektronicznej dokumentacji medycznej (rejestracja, wizyty, wystawianie recept, badania laboratoryjne i obrazowe, zestawienia i raporty).

Tworząc NETGABINET.PL duży nacisk położyliśmy na funkcjonalność i intuicyjność obsługi. Wszystko po to, aby było to narzędzie nie tylko kompleksowe, ale również łatwe do opanowania. Zadbaj o swój czas, wygodę i ergonomię pracy!

Żmudne wypisywanie recept zajmuje zbyt dużo czasu?
Zdarza się, że farmaceuta odmawia realizacji wystawionej recepty?
Nie lubisz zastanawiać się, których leków nie wolno łącznie przepisywać na jednej recepcie?
Nie chcesz zastanawiać się nad wysokością odpłatności?
Męczy Cię każdorazowe sprawdzenie wielkości dostępnych opakowań leku?

Wypróbuj program Netgabinet.pl, za darmo i bez zobowiązań. Pobierz DEMO

 

Cechy programu:

Mobilność

Mobilność Program możesz mieć ze sobą na pendrive lub zainstalować go w chmurze. Dzięki szyfrowanej bazie danych dane pacjentów są zawsze bezpieczne.  

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu Szybkie rozdzielanie leków na kilka recept, uzupełnianie oddziału NFZ po wprowadzeniu kodu pacjenta i wiele innych udogodnień.

Wygoda i czytelność

Wygoda i czytelność Interfejs programu zapewnia szybkie wystawienie i wydruk recept zapewniający ich prawidłowość i czytelność.

Aktualne informacje

Aktualne informacje Aktualizowany na bieżąco index produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce z aktualnymi cenami leków refundowanych i informacją o poziomie odpłatności. Procedury medyczne i wiele innych.

UWAGA! Wersja demo zawiera przykładową, NIEPEŁNĄ BAZĘ LEKÓW!

 

Zobacz opis poszczególnych modułów programu

Opis możliwości programu