Informacje na temat nowej wersji programu NETGABINET.PL 1.37

Szanowni Użytkownicy programu NETGABINET.PL,

Wczoraj, 7 stycznia 2013 roku, ukazała się nowa wersja programu NETGABINET.PL 1.37. Po zaktualizowaniu do tej wersji ukaże się Państwu zmieniony interfejs programu. Nowością w tej wersji jest przede wszystkim możliwość weryfikacji uprawnień pacjentów za pośrednictwem systemu eWUŚ.

Instrukcję konfiguracji dostępu do systemu eWUŚ w programie NETGABINET.PL znajdą Państwo tutaj
Została też dodana możliwość drukowania recept In blanco z danymi lekarza wraz z kodem kreskowym numeru PWZ (Prawa Wykonywania Zawodu) - kliknij i zobacz receptę In blanco.

Przypominamy, że program NETGABINET.PL obsługuje deponowanie oraz wydruk recept według nowego wzoru (Rp., zarówno tych rozpoczynających się od numeru „01″ jak i „02″), wraz z nanoszeniem danych w postaci kodów kreskowych (numer recepty, numer REGON w danych świadczeniodawcy, numer PWZ w danych lekarza, a także nr PESEL w danych pacjenta) – kliknij i zobacz receptę według nowego wzoru wygenerowaną za pośrednictwem naszego programu

Ustawień wydruku kodów kreskowych dla poszczególnych elementów na recepcie, oddzielnie dla każdego ze zdefiniowanych w programie świadczeniodawców, dokonuje się w widoku „Konfiguracja” -> „Ustawienia recepty” – kliknij i zobacz.